מתכנת שמכיר/רוצה ללמוד לעבוד עם גוגל תג מנג'ר ו"IVENTS" באנליטיקס
אשמח לשיתוף פעולה עם מתכנת (בונה אתרים) שמעוניין להתמחות בניטור "אירועים" שקורים באתרי האינטרנט .למשל אתרים שרוצים למדוד כמה זמן צופים בסרטון ששמו באתר ועוד. לכוון שיווק אל חברות היי טק בהן קורים תהליכי מכירה ארוכים ולקוחות "טוחנים" את האתר והלקוח רוצה להבין מי ליד חם ומי עלה מדרגה בהתעניינות שלו במוצר. וגם חברות איכותיות שאינן היי טק אך רוצות באמת לשפר ביצועים באתר שלהם.
מחשבים
יש לי בעייה באימייל עם דומיין של העסק שלי הבעיה ככל הנראה היא ב-DNS,MX אני לא מבין מספיק כדי לרדת לשורש הבעיה האימייל עבד בעבר וכשקישרתי את הדומיין לאתר בפועל זה הפסיק לעבוד יחד עם עוד 4 מיילים שפתחתי על אותו דומיין אני מחפש טכנאי שיכול לעזור לי עם זה
בוק לקראת בת מצווה
לקראת יום משמעותי בחיי בתנו הצעירה ובחיינו.. אנו מחפשים צלם/ת לצילום בוק בת מצווה. היא מעוניינת הן בצילום בסטודיו והן בצילום בחוץ. עדיפות לצלם/ת מהצפון
הדפסת פולדרים
צריך הדפסה של כ500 פולדרים A4 עם כיס אחד אין צורך בשירות עיצוב
כוואר מקצועי לפייסבוק- ביז
מבקשת הצעת מחיר עבור כוואר מקצועי לחנות פרחים . מיתוג וחומרים יש.
הפעלה לאירוע
שלום חברים! אנו עומדים לערוך אירוע לכבוד יום הולדתו ה 60 של בעלי. האירוע יערך ביום שבת באמצע פברואר במועדון בקיבוץ באיזור חדרה יכלול כ 70 איש בני 92 ועד תינוקות אנו מחפשים הפעלה מעניינת, תרבותית, חכמה וכייפית שתצליח ליצור אוירה טובה בין המשתתפים אם יהיה יום שמשי ניתן לעשות את הפעילות בחוץ תנו לי רעיונות מגניבים! תודה :)
יעוץ לטיפול בהורים
אשמח לקבל ליווי/יעוץ ממי שמתמחה בטיפול בהורים מבוגרים - התנהלות מול הורה סרבן,הנגשת הבית ,פרוצדורות וכו' תודה ורדה
הדפסות של כמה מוצרים
מעוניין בקבלת הצעת מחיר לגבי 10 חוברות עם חוצצים 1000 כרטיסי ביקור דוצ 100 מדבקות עגולות קוטר5 וניל© א.נ עסקים עושים עסקים בע"מ.
כל הזכויות שמורות